Novinka

Monitor Aputure VS-5 FineHD IPS HD-SDI HDMI

6441
Neohodnoceno

Aputure VS-5 je nejnovějším monitorem pro Video DSLR a jedinou z řady FineHD, který je vybaven vestavěnými rozhraními HD-SDI a HDMI.


  • (1 ks) do 14-ti dnů
14 999 Kč
Kategorie: Monitory
Záruka: 2 roky
 

aputure-logo

 

 

 

Aputure VS-5 s technologií HD-SDI

 

Aputure VS-5 je nejnovějším monitorem pro Video DSLR a jedinou z řady FineHD, který je vybaven vestavěnými rozhraními HD-SDI a HDMI. Obsahuje také vysoce kvalitní IPS diody s nativním rozlišením 1920 x 1200 a úhlem prohlížení 160 stupňů. Použitá matice a velké pozorovací úhly, stejně jako velká sada slunečních clon, umožňují snadné ovládání mnoha funkcí monitoru, jako je Histogram, Falešná barva a Zebra.

 

Umožňuje vám pohodlně prohlížet obraz a poslouchat zvuk při v průběhu natáčení. Univerzální napájecí adaptér (napájecí adaptér nebo akumulátor NP-F / NP-FM / QM série NP-F / NP) umožňuje dlouhodobý provoz v terénu. Celý monitor je uzavřen v elegantním a velmi odolném krytu.

 

 

banner (1)_5

 

 

Rozhraní HD-SDI-1080i

 

Dlouho očekávaný model značky Aputure, který konečně získal toto důležité rozhraní mezi profesionály, jako je HD-SDI.

 

Sériové digitální rozhraní s vysokým rozlišením se používá k vytvoření spojení mezi profesionálními zařízeními a televizními studii nebo přenosovými vozidly. Rozhraní monitoru bez problémů přenáší snímky v rozlišení 720p nebo 1080i.

 

Žádná komprese vede k přenosové rychlosti až 1,5 Gb/s s vysokým rozlišením.

 

 

 

 

Nejnovější funkce RGB WaveForm


Nejnovější softwarová funkce, která nebyla k dispozici v žádném z předchůdců řady FineHD, je WaveForm. Umožňuje sledovat plný rozsah R, G, B, Y včetně jasu a CB / CR pro odpovídající jas, osvětlení a chrominanci vstupního signálu videa. RGB Waveform může pracovat ve dvou režimech: RGB Parade a RGB Overlay.

 

Toto řešení varuje uživatele, že parametry jsou mimo rozsah a je třeba je opravit, aby snímky nebyly přeexponovány nebo aby bylo možné provádět barevné korekce, stejně jako vyvážení bílé a černé ve fotoaparátu.

 

 

 

Expozice, ostrost a audio

 

Aputure nabízí kromě sledování videa i funkce Zebra, False Color, Peaking a Volume Bar, které výrazně zlepšují komfort práce.

 

Funkce False Color vám umožňuje používat plné barevné spektrum a maximální expozici. Monitor může zvýraznit určitou barvu změnou barvy a jasu, aby odpovídal optimální expozici.

 

 

 

Vector Scope - nasycení a analýza pixelů


Funkce Vector Scope zobrazuje sytost obrazu. Barevné spektrum je v pixelech. Velikost a různé pozice, které uživateli umožňují sledovat plnou škálu barev v reálném čase.

 

  

 

RGB histogram, sledování více skenů najednou


Histogram je nástroj, který kontroluje množství světla na zobrazeném videu. Tento nástroj zobrazuje aktuální rozložení světla a počet obrazových bodů v obraze jako graf na vodorovné ose.

 

Chcete-li plně využít funkci Histogram, máte možnost vyběru ze 3 režimů. Vyberte nejlepší expozici a zkontrolujte všechny kanály RGB v plném rozsahu.

 

Toto řešení umožňuje bezproblémovou korekci obrazu.

 

 

 

 

 

Tři způsoby napájení


Na rozdíl od VS-1 a VS-2 má přístroj Aputure VS-5 napájení pomocí dvou baterií. Monitor může samozřejmě pracovat na jedné i dvou bateriích současně. Kromě napájení pomocí baterie je přístroj Aputure VS-5 vybaven i 2,5 mm DC konektorem a schopností pracovat na konektorech V-Mount (Sony NP-F) nebo Anton Bauer.

 

 

 

Plná izolace od prostředí - žádné odrazy


Sluneční clona Aputure VS-5 díky svému rozměru a absorpci světla odráží světlo. I za velmi obtížných podmínek si můžete být jisti, že se na obrazovce neobjeví žádné oslnění ani odlesky.

 

Ideální pro lidi, kteří často mění své pracovní prostředí, ideální řešení pro fotografování venku.

 

 

 

 

All-In-One - vše, co potřebujete na dosah ruky!


V sadě s monitorem získáte vše potřebné pro práci. S touto sadou budete vždy připraveni jednat. Vkusné značkové neoprenový pouzdro se síťovinou velmi dobře chrání monitor před poškozením.

 

Kromě monitoru získáte 4 GB flash disk, který vám umožní udržovat aktuální softwar na vašem monitoru. Samozřejmou součástí balení jsou dva kabely HDMI a D-Tap.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPECIFIKACE

 

Model: VS-5 FineHD

Úhlopříčka: 7.02"

Rozlišení: 1920 x 1200

Jas: 450 cd / m2

Kontrast: 1200:1

Úhly pohledu (CR> 10): 160/160 (H / V)

Vstupy: HDMI, HD-SDI

Vstup pro sluchátka: Φ3.5mm

Nap. vstup: DC 7-18V

Spotřeba energie: ≤9W

Kompatibilní baterie:

Série Sony NP-F:
NP-F550 / F570 / F770 / F960 / F970

Série NP-FM / QM:
FM50 / FM51 / FM55H / FM500H / QM50 / QM51 / QM71D / QM91D

Teplota pracovní: 0 ° C až 55 ° C

Teplota skladování: 0 ° C až 70 ° C

Vlhkost: 30% až 70%

Rozměry: 182 x 122 x 35 mm

 

 

Obsah balení

 

  • Monitor V-Screen VS-5 FineHD
  • Kulová hlava s HotShoe
  • Kabel HDMI A-> C
  • Kabel HDMI A-> D
  • Flash disk
  • Sluneční clona
  • Neoprenové pouzdro se síťovinou
  • Hadřík

 

 

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.