Nabíječka Newell LP-E6 Canon EOS 5D Mark II 7D

6498
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Nabíječka Newell LP-E6 (Canon EOS 70D) umožňuje rychlé a bezpečné nabíjení baterií s v obou režimech - 230V a 110V(adaptér je součástí balení). 


  • (1 ks) Skladem
149 Kč
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
 

 

Nabíječka Newell LP-E6 (Canon EOS 70D) umožňuje rychlé a bezpečné nabíjení baterií s v obou režimech - 230V a 110V(adaptér je součástí balení). Kromě toho tento set obsahuje 12V adaptér pro připojení v autě. Nabíječka je kontrolovala monitorována mikroprocesorem. Řada bezpečnostních zařízení chrání proti přepólování, přetížení nebo přehřátí a umožňuje efektivní nabíjení. Po nabití se nabíječka přepne do udržovacího režimu a zastaví nabíjení. To zamezuje poškození akumulátoru při delším pobytu v nabíječce. Každá baterie je pre-nabitá. V zájmu zajištění maximální účinnost vyžadují předběžné formátování: Vložte baterii do fotoaparátu úplně ji vybijte. Pak by měla být baterie nabíjena ve nabíječka 6-12h. Plný cyklus nabíjení a vybíjení jedoporučeno provést třikrát.

 

Specifikace:
Model: Nabíječka Newell LP-E6- možnost napájení z externího zdroje 12V-24V 100V-240V - kompatibilní s originálními i náhradními bateriemi

 

Obsah balení:
Nabíječka
Adaptér 230V
Napájecí adaptér do auta

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.