Nabíječka Newell NP-BX1

6471
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Nabíječka Newell NP-BX1 umožňuje rychlé a bezpečné nabíjení baterií s v obou režimech - 230V a 110V(adaptér je součástí balení).


  • (1 ks) Skladem
199 Kč
Kategorie: Nabíječky
Záruka: 2 roky
 

 

Nabíječka Newell NP-BX1 (Sony Cyber-Shot HDR-AS10, Cyber-Shot HDR-AS15, Cyber-Shot DSC-RX1, Cyber-Shot DSC-RX100, Cyber-Shot DSC-HX300, Cyber-Shot DSC-WX300)umožňuje rychlé a bezpečné nabíjení baterií s v obou režimech - 230V a 110V(adaptér je součástí balení). Kromě toho tento set obsahuje 12V adaptér pro připojení v autě. Nabíječka je kontrolovala monitorována mikroprocesorem. Řada bezpečnostních zařízení chrání proti přepólování, přetížení nebo přehřátí a umožňuje efektivní nabíjení. Po nabití se nabíječka přepne do udržovacího režimu a zastaví nabíjení. To zamezuje poškození akumulátoru při delším pobytu v nabíječce. Každá baterie je pre-nabitá. V zájmu zajištění maximální účinnost vyžadují předběžné formátování: Vložte baterii do fotoaparátu úplně ji vybijte. Pak by měla být baterie nabíjena ve nabíječka 6-12h. Plný cyklus nabíjení a vybíjení jedoporučeno provést třikrát.

 

 

Specifikace:
Model: Nabíječka Newell NP-BX1- možnost napájení z externího zdroje 12V-24V 100V-240V - kompatibilní s originálními i náhradními bateriemi

 

 

Obsah balení:
Nabíječka
Adaptér 230V
Napájecí adaptér do auta

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.