Nabíječka Powercam 2v1 LP-E8

3275
Neohodnoceno

Nabíječka Powercam LP-E8 pro fotoaparáty Canon umožňuje rychlé a bezpečné nabíjení baterií s v obou režimech - 230V a 110V(adaptér je součástí balení).


  • (1 ks) Skladem
199 Kč
Kategorie: Nabíječky
 

image

 

 

Nabíječka Powercam LP-E8 pro fotoaparáty Canon umožňuje rychlé a bezpečné nabíjení baterií s v obou režimech - 230V a 110V(adaptér je součástí balení). Kromě toho tento set obsahuje 12V adaptér pro připojení v autě. Nabíječka je kontrolovala monitorována mikroprocesorem. O stavu nabíjení informuje LED dioda. Řada bezpečnostních zařízení chrání proti přepólování, přetížení nebo přehřátí a umožňuje efektivní nabíjení. Po nabití se nabíječka přepne do udržovacího režimu a zastaví nabíjení. To zamezuje poškození akumulátoru při delším pobytu v nabíječce. Každá baterie je pre-nabitá. V zájmu zajištění maximální účinnost vyžadují předběžné formátování: Vložte baterii do fotoaparátu a úplně ji vybijte. Pak by měla být baterie nabíjena ve nabíječka 6-12h. Plný cyklus nabíjení a vybíjení jedoporučeno provést třikrát.

 

Specifikace:
Model: Nabíječka Powercam LP-E8 - možnost napájení z externího zdroje 12V-24V 100V-240V - kompatibilní s originálními i náhradními bateriemi

 

Obsah balení:
Nabíječka
Adaptér 230V
Napájecí adaptér do auta

 

Kompatibilní s:
Canon:EOS 5D Mark II, 5D Mark III, 7D, 60D

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.