Kamerový slider Ravencam CSL120B

593
Neohodnoceno

Ravencam RC-CSL120B je vylepšená verze sliderů v řadě CSL, která má valivá ložiska v saních vyrobená z kovu, což podstatně zvyšuje plynulost zařízení.


  • (1 ks) do 14-ti dnů
3 299 Kč
Kategorie: Video
 

ravecam

 

 

Ravencam RC-CSL120B je vylepšená verze sliderů v řadě CSL, která má valivá ložiska v saních vyrobená z kovu, což podstatně zvyšuje plynulost zařízení. Slider s pracovní délkou 120 cm je vhodný pro fotoaparáty a jednooké zrcadlovky. Konstrukce slideru je z vyztuženého hliníku.

 

Slider má množství montážních otvorů o velikosti 1/4" a jeden centrální o velikosti 3/8", které umožňují instalaci slideru na jeden nebo dva stojany. Na obou koncích posuvníku jsou nastavitelné nohy, které zvyšují stabilitu na nerovném terénu.Nastavitelné nohy mohou být také odstraněny. Hlava slideru má vestavěnou vodováhu, která umožňuje nastavit správnou polohu fotoaparátu nebo kamery.

 

Slider má vestavěnou brzdu, která zabrání dalšímu pohybu kamery po zhotovení snímku. Montážní otvory umožňují montáž hardwaru v různých konfiguracích.Konstrukce slideru byla navržena takovým způsobem, aby byl umožněna jeho kompletni, rychlá demontáž a snadná přeprava.

 

slider-CSL100

 

 

Specifikace

 

Délka: 120 cm
Maximální zatížení: 15 kg
Materiál: Hliník
Barva: černá
Montáž: 1/4" a 3/8"

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.